2. Procedure
Procedure
Titel: EUOA Bewonersaanpak Energie Besparen
Beschrijving: Bewonersaanpak Energie Besparen voor de Gemeente Westland 100.000 euro op jaarbasis, gedurende hele looptijd gaat de Gemeente Westland uit van 400.000 euro op jaarbasis.
Interne identificatiecode: D2023-15037
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79998000 Begeleidingsdiensten, 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bewonersaanpak Energie Besparen
Beschrijving: Begeleiding van de Bewonersaanpak Energie Besparen voor de Gemeente Westland 100.000 euro per jaar, geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt 400.000 euro
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd van 2 jaar (24 maanden) met 2 maal een optie tot verlengen