742130-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur – Planologische adviesbureaus
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Planologische adviesbureaus
Beschrijving: De Opdracht betreft een dienst in overeenstemming met de Aanbestedingswet 2012 en omvat in hoofdzaak: Ruimtelijke en stedenbouwkundige voorbereiding. Dit heeft betrekking op de juridische instrumenten onder de Omgevingswet. De hoeveelheden en omvang is omschreven in het Beschrijvend Document.
Interne identificatiecode: Z/25/354362
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De begindatum van de Overeenkomst ligt naar verwachting op 1 februari 2027. De initiële looptijd van de Overeenkomst is twee (2) jaar, waarna de Overeenkomst maximaal twee (2) maal verlengd kan worden voor de duur van twee (2) jaar. Na afloop van deze looptijd eindigt de Overeenkomst van rechtswege.