742361-2023 - Resultaat
Nederland – Brandverzekeringen – Uitgebreide Gevarenverzekering Firda
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitgebreide Gevarenverzekering Firda
Beschrijving: Uitgebreide gevarenverzekering Firda 422.056.590,00
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Uitgebreide Gevarenverzekering Firda 422.056.590,00
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De verzekeringsovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 3 jaren van 1-1-2024 tot 1-1-2027. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden met een maximale duur van in totaal 7 jaar (84 maanden).