2. Procedure
Procedure
Titel: Applicatie Meldingen Openbare Ruimte (MOR), GR Samenwerking A2-Gemeenten
Beschrijving: De overeenkomst betreft het beschikbaar stellen van een Applicatie Meldingen Openbare Ruimte (hierna: MOR-applicatie) als SaaS. De opdracht start op 15 oktober 2024 met de implementatie: het leveren, inrichten en gebruiksklaar opleveren van de MOR-applicatie. De implementatie eindigt met de Acceptatie (in zin van de GIBIT 2023) die voorzien wordt voor 1 januari 2025. Vanaf deze datum start de looptijd van de overeenkomst. De looptijd van de overeenkomst minimaal zes jaar en maximaal zestien jaar. Er wordt een overeenkomst aangegaan met één leverancier.
Interne identificatiecode: BIZOB-2024-A2G-FDU-00131
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000