7428-2024 - Mededinging
België – Beeldschermen – 'Raamovereenkomst voor levering installatie en onderhoud van outdoor digitale schermen, inclusief bijhorend softwareplatform voor aansturing, ontwikkeling en terbeschikkingstelling van software voor het decentrale creëren en beheren van advertenties'
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: 'Raamovereenkomst voor levering installatie en onderhoud van outdoor digitale schermen, inclusief bijhorend softwareplatform voor aansturing, ontwikkeling en terbeschikkingstelling van software voor het decentrale creëren en beheren van advertenties'
Beschrijving: Deze opdracht is een onderdeel van het VLAIO – City of Things project VISUALO (Veelzijdige InfoSchermen voor Updates en Acties van Lokale Ondernemers). In dit project slaan de stad Halle, stad Dendermonde, de provincies Vlaams-Brabant en Oost-Vlaanderen, VERA de handen in mekaar om samen een oplossing uit te werken, een prototype te testen en het geheel ook via een raamovereenkomst beschikbaar te maken voor alle lokale besturen in Vlaanderen. Een bruisende handelskern biedt heel wat troeven voor de inwoners. Helaas lijden lokale handelaars onder de opkomst van e-commerce met veel faillissementen tot gevolg. Om deze evolutie een halt toe te roepen willen we lokale besturen de mogelijkheid geven om op drukke plaatsen digitale infoschermen te plaatsen waarop lokale handelaars hun producten kunnen aanprijzen. Digitale infoschermen hebben al bewezen dat ze een krachtig communicatiemiddel kunnen zijn. Toch stellen we vast dat het voor lokale besturen niet makkelijk is om hiermee aan de slag te gaan. Ofwel kunnen ze kiezen voor een oplossing van de grote marktspelers en kunnen ze slechts een heel beperkt aantal niet-commerciële berichten de wereld insturen. Ze hebben geen controle over de getoonde advertenties waardoor enkel grote multinationals aan bod lijken te komen. Ofwel nemen lokale besturen het beheer in eigen handen, maar merken ze snel dat de meegeleverde software toch niet helemaal beantwoordt aan de noden en dat er nog veel manueel werk nodig is.
Interne identificatiecode: 2023_PR_00217 - POLIS - ICT
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231300 Beeldschermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023_PR_00217 - POLIS - ICT - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor levering installatie en onderhoud van outdoor digitale schermen, inclusief bijhorend softwareplatform voor aansturing, ontwikkeling en terbeschikkingstelling van software voor het decentrale creëren en beheren van advertenties
Interne identificatiecode: 1