743466-2024 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties – Project 23.372/3 (0887-0753) - RWZI Kinrooi, uitbreiding en aanpassing - Lot 3 Beluchting
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 23.372/3 (0887-0753) - RWZI Kinrooi, uitbreiding en aanpassing - Lot 3 Beluchting
Beschrijving: Project 23.372/3 (0887-0753) - RWZI Kinrooi, uitbreiding en aanpassing - Lot 3 Beluchting.
Interne identificatiecode: 23372/3
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 23372/3 - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties