Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113100 Bestratingsmateriaal
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Veluwe (NL221)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Waarde