Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 80300000 Diensten voor hoger onderwijs
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie ’s-Gravenhage (NL332)
Land: Nederland