2. Procedure
Procedure
Titel: Afvalverwerking
Beschrijving: De opdracht betreft de dienstverlening op het vlak van de afvalinzameling voor de locaties zoals opgenoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal twaalf (12) maanden