2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Meubilair Voortgezet Onderwijs tbv St. BOOR
Beschrijving: Leveren van meubilair ten behoeve van het Voortgezet Onderwijs van St. BOOR. nntb
Interne identificatiecode: BOOR 2024/015
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Meubilair
Beschrijving: Het betreft beide percelen.
Interne identificatiecode: 1