745282-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van verkeerslichten – Eerstelijns onderhoud VRI's Drechtsteden 2026-2030
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Eerstelijns onderhoud VRI's Drechtsteden 2026-2030
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om één opdrachtnemer te selecteren die zorg draagt voor het eerstelijns onderhoud van de VRI's in de regiogemeenten Drechtsteden. De deelnemende gemeenten beschikken gezamenlijk over circa 64 VRI’s (waarvan 5 met sectiekast) binnen hun areaal. 64 VRI's waarvan 5 met sectiekast
Interne identificatiecode: 250151GDD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232200 Onderhoud van verkeerslichten
Aanvullende classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zelfde als hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vaste looptijd van twee (2) jaar met optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar. De overeenkomst eindigt derhalve op 31 maart 2028, met een mogelijke uitloop tot 31 maart 2029 en vervolgens 31 maart 2030.