2. Procedure
Procedure
Titel: Camerahandhaving door kentekenregistratie gemeente Hengelo
Beschrijving: De gemeente Hengelo als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren. De scope de opdracht omvat het leveren, installeren en in stand houden van een systeem ten behoeve van de camerahandhaving in de voetgangerszones in het centrum van gemeente Hengelo, waarbij het eigendom en de verantwoordelijkheid voor het functioneren van de camera’s bij de Leverancier ligt. Het betreft zowel hardware (o.a. camera's) als de benodigde software. Binnen de scope van de opdracht vallen alle onderdelen die benodigd zijn voor een werkende handhaafoplossing. Het uiteindelijke doel zijn autoluwe voetgangerszones om daarmee de leefbaarheid en veiligheid voor ondernemers en bezoekers van de binnenstad in Hengelo te borgen.
Interne identificatiecode: 3693021
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten, 51611100 Installatie van hardware, 63712710 Verkeersbewakingsdiensten, 75240000 Diensten voor openbare orde, recht en veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie eis 1.3.9 (herzieningsclausule) van de aanbestedingsstukken.