2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding Jong gebruikte veegmachines
Beschrijving: Aanleiding en doel van deze aanbesteding De veegmachines van de Gemeente Dronten zijn gekocht in de periode 2017 tot en met 2022 en kennen een economische gebruiksduur van 8 jaar. Dit betekent dat de voertuigen naar verwachting in de periode 2025 tot en met 2030 vervangen zullen worden. Voor zover nu bekend is de indicatieve planning dat in 2026, 2029 en 2030 een of meerdere veegmachine word(en)t vervangen omdat de huidige veegmachine(s) dan volledig is(zijn) afgeschreven. De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomsten is 1 februari 2026 met een initiële looptijd van vier (4) jaar. Met voor de gemeente tweemaal de optie om de Raamovereenkomsten te verlengen met een periode van 24 maanden 800000
Interne identificatiecode: zaaknummer 909083
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: P1: Jong gebruikte veegmachines
Beschrijving: De veegmachines van de Gemeente Dronten zijn gekocht in de periode 2017 tot en met 2022 en kennen een economische gebruiksduur van 8 jaar. Dit betekent dat de voertuigen naar verwachting in de periode 2025 tot en met 2030 vervangen zullen worden. Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst om door middel van nadere opdrachten te komen tot levering van een jong gebruikte veegmachine 2 m3 inhoud en een jonge gebruikte veegmachine met minimaal 5 m3 inhoud veegmachines gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Voor de Opdracht zal een (1) Opdrachtnemer worden gecontracteerd.
Interne identificatiecode: 1