745692-2026 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Inhuur Projectleider Digitalisering Postkamer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Projectleider Digitalisering Postkamer
Beschrijving: Dynamisch Aankoop Systeem Inhuur derden voor Tilburg University Onbepaald
Interne identificatiecode: TIU/FS06926
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Facility Services
Beschrijving: Advies en/of werkzaamheden op facilitair gebied, o.a. op het gebied van gebouwen en terreinen, hospitality, beveiliging, logistiek, schoonmaak, afval, organisatie van events, sport, horeca, vending etc.
Interne identificatiecode: 3