745797-2024 - Resultaat
Nederland – Welzijnszorg voor kinderen en jongeren – Aanbesteding Verblijf - gemeente Eindhoven, i.o.v. regio Samen voor Jeugd
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Verblijf - gemeente Eindhoven, i.o.v. regio Samen voor Jeugd
Beschrijving: Het betreft een aanbesteding voor de volgende producten: Pleegzorg 43PLZ, Gezinshuis 43GHS, Begeleiding naar zelfstandig wonen 43BZW, Jeugdhulp verblijf (middel) 43JVM, Jeugdhulp verblijf (middelzwaar) 43JMZ, Jeugdhulp verblijf (zwaar) 43JVZ en Jeugdhulp verblijf (extra zwaar) 43JVE. Meer informatie hierover vindt u in het inkoopdocument en haar bijlagen. We streven ernaar om de contractering met Jeugdhulpaanbieders ruim voor 31 december 2024 af te ronden. Dit geeft de huidige Jeugdhulpaanbieders, verwijzers, medewerkers en Jeugdigen duidelijkheid én ruimte aan de nieuwe gecontracteerde Jeugdhulpaanbieders om de benodigde voorbereidingen voor 1 januari 2025 te treffen.
Interne identificatiecode: SD2023-0061
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Gemeente koopt in het kader van de Jeugdwet jeugdhulp in op de markt. De Gemeente organiseert daarvoor deze aanbestedingsprocedure, een procedure voor sociale en andere specifieke diensten zonder EMVI (artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012). Meer informatie hierover vindt u in het inkoopdocument en haar bijlagen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
Aanvullende classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk, 85310000 Maatschappelijke diensten, 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft, 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000