2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk
Beschrijving: Deze opdracht heeft tot voorwerp het aanstellen van een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk. De opdrachten voor de EDPBW zijn deze die in de wet van 4 augustus 1996 betreffende het welzijn van de werknemers bij de uitvoering van het werk en zijn uitvoeringsbesluiten vermeld worden. De taken worden uitgevoerd in het kader van het KB GIDPBW, het KB EDPBW en de latere wijzigingen. De opgegeven procedures en werkwijzen kunnen wijzigen in de loop van het contract. De EDPBW voert de opdrachten uit, bedoeld in afdeling II van het KB van 27/03/1998 betreffende interne dienst voor preventie en bescherming op het werk, werkt samen met de interne dienst en staat ter beschikking van de werkgever, van de leden van de hiërarchische lijn en van de werknemers, inzonderheid door hen alle nuttige informatie en adviezen te verstrekken.
Interne identificatiecode: 2026/STAD/HR/001
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026/STAD/HR/001 - 1
Beschrijving: Deze opdracht heeft tot voorwerp het aanstellen van een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk. De opdrachten voor de EDPBW zijn deze die in de wet van 4 augustus 1996 betreffende het welzijn van de werknemers bij de uitvoering van het werk en zijn uitvoeringsbesluiten vermeld worden. De taken worden uitgevoerd in het kader van het KB GIDPBW, het KB EDPBW en de latere wijzigingen. De opgegeven procedures en werkwijzen kunnen wijzigen in de loop van het contract. De EDPBW voert de opdrachten uit, bedoeld in afdeling II van het KB van 27/03/1998 betreffende interne dienst voor preventie en bescherming op het werk, werkt samen met de interne dienst en staat ter beschikking van de werkgever, van de leden van de hiërarchische lijn en van de werknemers, inzonderheid door hen alle nuttige informatie en adviezen te verstrekken. De opdracht heeft een initiële looptijd van 48 maanden en kan verlengd worden voor een bijkomende periode van maximaal 48 maanden .
Interne identificatiecode: 1