745960-2023 - Mededinging
België – Ondersteunende diensten voor vervoer over land – Exploitatie van een regionaal deelwagensysteem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Exploitatie van een regionaal deelwagensysteem
Beschrijving: Veneco wenst haar vennoten te ondersteunen bij de zoektocht naar een opdrachtnemer om elektrische deelwagens uit te rollen (perceel 1), alsook de mogelijkheid te hebben eigen elektrische deelwagens in te kantelen in een deelsysteem (perceel 2). Deze elektrische wagens kunnen als dienstvoertuig functioneren, waarnaast ze ook gebruikt kunnen worden door burgers, al dan niet buiten de kantooruren. Het is eveneens mogelijk om een deelwagen te plaatsen niet als dienstvoertuig, maar louter als deelwagen voor privégebruik. De opdracht betreft een raamovereenkomst bestaande uit twee percelen: • Perceel 1: Formule “LEVEREN VAN ELEKTRISCHE DEELWAGENS” inclusief software/hardware om de e-wagens te delen. De auto kan zowel door het personeel als door burgers gebruikt worden of door burgers alleen. • Perceel 2: Formule “INKANTELEN SOFTWARE EN HARDWARE" in elektrische wagens in eigendom van de gemeente om de wagens te delen. De wagens kunnen zowel door het personeel als door burgers gebruikt worden.
Interne identificatiecode: 2023_VENEGO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveren van elektrische deelwagens
Beschrijving: Veneco wenst haar vennoten te ondersteunen bij de zoektocht naar een opdrachtnemer om elektrische deelwagens uit te rollen (perceel 1), alsook de mogelijkheid te hebben eigen elektrische deelwagens in te kantelen in een deelsysteem (perceel 2). Deze elektrische wagens kunnen als dienstvoertuig functioneren, waarnaast ze ook gebruikt kunnen worden door burgers, al dan niet buiten de kantooruren. Het is eveneens mogelijk om een deelwagen te plaatsen niet als dienstvoertuig, maar louter als deelwagen voor privégebruik. Perceel 1: Formule “LEVEREN VAN ELEKTRISCHE DEELWAGENS” inclusief software/hardware om de e-wagens te delen. De auto kan zowel door het personeel als door burgers gebruikt worden of door burgers alleen.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Inkantelen van software en hardware
Beschrijving: Veneco wenst haar vennoten te ondersteunen bij de zoektocht naar een opdrachtnemer om elektrische deelwagens uit te rollen (perceel 1), alsook de mogelijkheid te hebben eigen elektrische deelwagens in te kantelen in een deelsysteem (perceel 2). Deze elektrische wagens kunnen als dienstvoertuig functioneren, waarnaast ze ook gebruikt kunnen worden door burgers, al dan niet buiten de kantooruren. Het is eveneens mogelijk om een deelwagen te plaatsen niet als dienstvoertuig, maar louter als deelwagen voor privégebruik. • Perceel 2: Formule “INKANTELEN SOFTWARE EN HARDWARE" in elektrische wagens in eigendom van de gemeente om de wagens te delen. De wagens kunnen zowel door het personeel als door burgers gebruikt worden.