2. Procedure
Procedure
Titel: Juridische advisering en Rechtskundige diensten
Beschrijving: Voor u ligt de Aanbestedingsleidraad behorende bij de Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een Raamovereenkomst met drie Opdrachtnemer(s) voor perceel 1 en één Opdrachtnemer voor perceel 2 voor het leveren van juridische advisering en rechtskundige dienstverlening. Binnen de Opdracht is onderscheid gemaakt tussen twee percelen, namelijk: 1. Full-service dienstverlening (alle rechtsgebieden met uitzondering van Notariaat en het bepaalde onder perceel 2) 2. Rechtskundige dienstverlening en juridische advisering verband houdend met Openbaar Vervoer. De indicatieve opdrachtwaarde per perceel voor de komende 4 jaar, zie aanvullend ook paragraaf 2.6, zijn als volgt bepaald: Perceel 1 Full service dienstverlening € 3.800.000,-- Perceel 2 Recht op het gebied van Openbaar Vervoer € 500.000,-- Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De Aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgaranties.
Interne identificatiecode: 23363
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Op deze aanbesteding is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. De dienstverlening betreft juridische advisering en rechtskundige diensten. Gekozen is om deze Opdracht Europees aan te besteden via een zogenaamde openbare aanbestedingsprocedure. Dit is hoofdzakelijk gebaseerd op de scope en daarmee de omvang van de opdracht, het aantal potentiële inschrijvers en het gewenste eindresultaat.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79110000 Juridisch advies en juridische vertegenwoordiging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Full service dienstverlening
Beschrijving: Full-service dienstverlening (alle rechtsgebieden met uitzondering van Notariaat en het bepaalde onder perceel 2) De indicatieve opdrachtwaarde per perceel voor de komende 4 jaar, zie aanvullend ook paragraaf 2.6, zijn als volgt bepaald: Perceel 1 Full service dienstverlening € 3.800.000,-- Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De Aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgaranties.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft het karakter van een raamovereenkomst. Dit betekent dat de voorwaarden inzake te plaatsen nadere opdrachten weliswaar in meer of mindere mate zijn vastgelegd. Indien zich een concrete, werkelijke behoefte voordoet bij de Aanbestedende dienst kan hierin worden voorzien door Opdrachtnemer op basis van een nadere opdracht, die past binnen de kaders van de Overeenkomst. Het proces van totstandkoming van nadere opdrachten is omschreven in de Bijlage Dienstenbeschrijving.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Recht op het gebied van Openbaar Vervoer
Beschrijving: Rechtskundige dienstverlening en juridische advisering verband houdend met Openbaar Vervoer. De indicatieve opdrachtwaarde per perceel voor de komende 4 jaar, zie aanvullend ook paragraaf 2.6, zijn als volgt bepaald: Perceel 2 Recht op het gebied van Openbaar Vervoer € 500.000,-- Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De Aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgaranties.
Interne identificatiecode: 2