746829-2023 - Resultaat
Nederland – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – EA Levensmiddelen beroepskazernes
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Levensmiddelen beroepskazernes
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten 960.000,00
Interne identificatiecode: Zaaknummer 134745
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 39221130 Verpakkingen voor voedingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levensmiddelen beroepskazernes
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Ja verlengingsoptie