2. Procedure
Procedure
Titel: Plansoftware Omgevingsplan voor gemeenten Heemstede en Bloemendaal
Beschrijving: De opdracht op hoofdlijnen betreft: • het inrichten, implementeren van de ICT Prestatie incl. koppelingen, training en opleiding van gebruikers; • migreren en converteren van bestaande gegevens (data) vanuit Rx.Base; • ter beschikking hebben van de ICT Prestatie (als SaaS); • technisch beheer en onderhoud van de ICT Prestatie. ICT Prestatie voor 2 gemeenten
Interne identificatiecode: HMS 2026 PRJ-2600124
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanvullende consultancy diensten. Zie paragraaf 1.7 van het aanbestedingsdocument.