2. Procedure
Procedure
Titel: Zaaksysteem
Beschrijving: Deze aanbesteding wordt uitgeschreven om de best beschikbare oplossing voor de VRBN te selecteren voor een Zaaksysteem ter vervanging van de huidige twee systemen die in gebruik zijn, en dat wordt ingezet voor de verdere uitrol van zaakgericht werken binnen de VRBN. Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: I2023.006
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Volledige opdracht Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocument