Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens, 34144900 Elektrische voertuigen
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst kan na de initiële contractduur van 2 jaren (onder gelijkluidende condities) maximaal driemaal met een periode van steeds twee jaren eenzijdig door stichting Deltion College worden verlengd. De maximale contractduur bedraagt dus 8 jaren.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noord-Overijssel (NL211)