Soort aanbestedende dienst Nationaal of federaal agentschap/bureau
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanschaf en onderhoud vrachtwagen en pick-up 4 x 4
Referentienummer: Ordernummer (6 cijfers):
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34100000 Motorvoertuigen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Moerdijk, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de aanschaf en onderhoud van een vrachtwagen met autolaadkraan en de aanschaf van een pick-up 4x4 aan te besteden. De leverancier wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34100000 Motorvoertuigen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanbestedende dienst heeft het voornemen een nieuwe vrachtwagen met autolaadkraan (voertuig A) en een pick-up 4x4 (voertuig B) aan te schaffen die voldoet aan alle eisen, zoals weergegeven in dit Beschrijvend document.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen