2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien wegbermen
Beschrijving: Maaien wegbermen
Interne identificatiecode: PPP01Y-3025/6374/2026-FAC-018
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-FAC-018_1