2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen voor primair onderwijs SIVON '25
Beschrijving: De Europese aanbesteding van leermiddelen po voor een aantal schoolbesturen dat lid is van SIVON. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 4,3 mln. euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 20251110
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A
Beschrijving: Perceel A betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Scholengroep Holland en Stichting ProCon. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 770.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B
Beschrijving: Perceel B betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting Meer Primair en Stichting Innoord. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 1.800.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel C
Beschrijving: Perceel C betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting Protestants Christelijk Onderwijs. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 570.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel D
Beschrijving: Perceel D betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting De Groeiling. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 1.100.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 4