748172-2024 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – De uitvoering van beveiligingsdiensten opvanglocatie voor ontheemden vanuit Oekraïne
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: De uitvoering van beveiligingsdiensten opvanglocatie voor ontheemden vanuit Oekraïne
Beschrijving: De aanbestedende dienst wenst door middel van een niet-openbare Europese aanbesteding één (1) partij te contracteren waarmee één (1) raamovereenkomst wordt afgesloten voor de nader te omschrijven beveiligingsdiensten. Omschrijving dienstverlening Gedurende 365 dagen per jaar, van 23:00 tot 07:00 uur, is de aanwezigheid van een gecertificeerde beveiliger vereist. De taken van deze beveiliger omvatten: • Het uitvoeren van brand-, sluit- en controlerondes; • Het adequaat handelen bij calamiteiten volgens de vastgestelde procedures; • Het vervullen van de rol als bedrijfshulpverlener (BHV’er); • Het bijhouden van rapportages en logboeken; • Het uitvoeren van het ontruimingsnoodplan; • Het afhandelen van telefoonverkeer en het waarborgen van opvolging bij aankomst of vertrek gedurende de nacht. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 630.000 exclusief btw. Omdat eventuele uitbreidingen, zoals een eventuele extra locatie of een eventuele extra beveiliger, nog niet volledig duidelijk zijn, is de maximale waarde van de raamovereenkomst vastgesteld op € 2.000.000 exclusief btw. Dit bedrag vormt het absolute maximum. Bij de uitvoering van de opdracht dient de opdrachtnemer uit te gaan van de geraamde waarde van € 630.000 exclusief btw.
Interne identificatiecode: TN 498903
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is om de volgende redenen gekozen voor een Niet-openbare Europese aanbestedingsprocedure: - Het aantal potentiële inschrijvingen ligt dusdanig hoog waardoor het volgen van een openbare Europese aanbestedingsprocedure niet proportioneel is voor de onderhavige opdracht; - Door de opties binnen de gewenste situatie is de maximaal geraamde waarde te hoog voor een aanbestedingsprocedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-procedure).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79430000 Diensten voor crisismanagement
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbestedende dienst wenst door middel van een niet-openbare Europese aanbesteding één (1) partij te contracteren waarmee één (1) raamovereenkomst wordt afgesloten voor de nader te omschrijven beveiligingsdiensten. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 630.000 exclusief btw. Omdat eventuele uitbreidingen, zoals een eventuele extra locatie of een eventuele extra beveiliger, nog niet volledig duidelijk zijn, is de maximale waarde van de raamovereenkomst vastgesteld op € 2.000.000 exclusief btw. Dit bedrag vormt het absolute maximum. Bij de uitvoering van de opdracht dient de opdrachtnemer uit te gaan van de geraamde waarde van € 630.000 exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De beoogde ingangsdatum: 01 mei 2025 Initiële contractduur: 01 mei 2025 – 26 maart 2026 Verlengingsopties: drie (3) keer één (1) jaar. Na afloop van de initiële looptijd kan de looptijd van de raamovereenkomst nog drie (3) keer voor een periode van één (1) jaar worden verlengd. De keuze voor het al dan niet verlengen van de looptijd van de raamovereenkomsten berust uitsluitend bij de opdrachtgever,  de eventuele verlenging zal uiterlijk twee (2) maanden vóór afloop van de lopende contractperiode aan de opdrachtnemer worden medegedeeld. De opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de overeenkomst na de initiële looptijd met een opzegtermijn van twee (2) maanden tussentijds éénzijdig te beëindigen als de opvanglocatie(s) sluit(en) of de  Richtlijn Tijdelijke Bescherming (RTB) Oekraïne niet verlengd wordt.