748265-2026 - Resultaat
Nederland – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Europees openbare aanbesteding - Levering van Horecabenodigdheden (food- en non-food)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding - Levering van Horecabenodigdheden (food- en non-food)
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van food en non-food producten/artikelen. Met food producten worden ook wel droge kruidenierswaren (DKW) bedoeld. Het gaat om al het eten en drinken tijdens vergaderingen en andere bijeenkomsten. Met non-food worden producten bedoeld die niet eet- of drinkbaar zijn. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 415.000,00 exclusief BTW. De maximale waarde bedraagt € 622.500,00 exclusief BTW.
Interne identificatiecode: 2026-016486
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 oktober 2026 en heeft een looptijd tot en met 30 september 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2)-maal één (1) jaar.