2. Procedure
Procedure
Titel: Plaatsen tuinkorven en transport blad- en snoeiafval gemeente Waalre
Beschrijving: De overeenkomst bestaat uit het plaatsen en weer opruimen van tijdelijke tuinkorven in de gemeente Waalre en het inzamelen en transporteren van het blad- en snoeiafval afkomstig uit deze tuinkorven naar de verwerkingslocatie. De uit te voeren werkzaamheden liggen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Waalre en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. De werkzaamheden worden door de hele gemeente heen uitgevoerd en zijn generiek. De opdracht is niet samengevoegd, het betreft één functioneel en samenhangend geheel. De omvang van de opdracht is dusdanig dat de volledige opdracht voor een gespecialiseerd bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. Indien het werk gesplitst zou worden, is er meer coördinatie noodzakelijk. Dit brengt extra activiteiten en dus meer inefficiëntie en dus meer kosten met zich mee. Indien de coördinatie niet optimaal verloopt, kan dit leiden tot vertraging en daarmee extra overlast voor belanghebbenden (de inwoners). Daarbij wordt de gemeente dan ook verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de uitvoering. Omdat dit alles niet in het belang van de gemeente is, is de opdracht niet in percelen verdeeld. Met één dienstverlener wordt een overeenkomst aangegaan. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal vier jaar en maximaal zes jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 maart 2025.
Interne identificatiecode: BIZOB-2024-WAA-RPU-00629
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer
Aanvullende classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij, 77100000 Diensten voor de landbouw, 77120000 Composteerdiensten, 77200000 Bosbouwdiensten, 77300000 Tuinbouwdiensten, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000