748497-2025 - Resultaat
Nederland – Bodemonderzoeksdiensten – Milieukundige bodemdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Milieukundige bodemdiensten
Beschrijving: • Historisch bodemonderzoek (NEN 5725) • Veldwerkzaamheden BRL SIKB 2000 • Verkennend bodemonderzoek (NEN 5740) • Indicatief/aanvullend bodemonderzoek • Asbest in bodemonderzoek (NEN 5707) • Waterbodemonderzoek (NEN 5720) Zie geraamde waarde
Interne identificatiecode: 2025_013_RUI_JW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het uitvoeren van milieukundige bodemdiensten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie paragraaf 3.9 Herzieningsclausule van het aanbestedingsdocument.