74869-2023 - MededingingBelgië-Brussel: Modulair meubilair
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Magazijninrichting VRT
Referentienummer: TI 2304
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39151300 Modulair meubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
VRT werkt volop aan een nieuwe huisvesting en zal de komende jaren ook zijn volledige logistieke infrastructuur vernieuwen.
VRT gaat hiervoor op zoek naar een partner(s) die deze vernieuwing, in samenwerking met de verantwoordelijken van VRT, optimaliseert en vervolgens ook de infrastructuur levert, plaatst en desgevallend onderhoudt.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Standaardmagazijninrichting
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
39151300 Modulair meubilair, 39173000 Magazijnunits
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het ontwerpen/optimaliseren van een efficiënte oplossing voor de inrichting van logistieke zones, magazijnen en aanverwante lokalen.
Dit perceel betreft de levering, plaatsing en desgevallend supportcontract voor:
- Palletstellingen, legbordrekken met hulpstukken voor opberging en allocatie, diverse opslagsystemen van kasten tot draagarmstellingen,
- Draadhekken en aanverwante middelen om onderverdelingen te maken,
- Hulpmiddelen voor interne logistieke flows: karren en transportmiddelen, sorteersystemen voor pakjes en post, en andere.
- Signalisatie en veiligheidsvoorzieningen.
Mobiele archiefstellingen
Perceel nr.: 2
39151300 Modulair meubilair, 39131100 Archiefrekken
Het ontwerpen, leveren, plaatsen en onderhouden van mobiele archiefstellingen voor het compact en stofvrij opbergen van materialen, zoals filmdozen, kledij en rekwisieten.