2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aanstellen van een uitzendkantoor voor het ter beschikking stellen van uitzendkrachten
Beschrijving: Raamovereenkomst aanstellen van een uitzendkantoor voor het ter beschikking stellen van uitzendkrachten
Interne identificatiecode: PPP0ZJ-128/4176/2024/013
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Zorg- en verpleegkundigen
Beschrijving: Deze profielen zullen zowel worden gevraagd in het kader van zorg aan huis als voor zorg in onze woonzorgcentra. Betreft de verpleegkundigen staat de aanbestedende overheid verder ook het principe van Project Staffing toe.
Interne identificatiecode: 2024/013 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Medewerkers kinderzorg en verzorgenden
Beschrijving: Bij de medewerkers voor kinderzorg zal een onderscheid worden gemaakt tussen kinderbegeleiders (baby-peuters) en leefgroepbegeleiders (kinderen tot 12 jaar).
Interne identificatiecode: 2024/013_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Poetshulpen
Beschrijving: Dit betreffen poetshulpen in de aanvullende thuiszorg (zonder dienstencheques).
Interne identificatiecode: 2024/013_3