2. Procedure
Procedure
Titel: Groen en terreinbeheer
Beschrijving: Binnen de Overeenkomst vallen de werkzaamheden t.a.v. het beheer van groen, het uitvoeren van vergroeningsprojecten en het vegen van verhardingen. Hieronder is op hoofdlijnen een overzicht gegeven van de werkzaamheden die binnen de scope van de Overeenkomst vallen: -Groen oOnkruidbeheer op verhardingen oMaaien natuurlijk gras en ruigten oUitmaaien van sloten (oever- en onderwaterplanten) oRegiewerk groenwerk oVeiligheidssnoei bomen (VTA snoeiwerkzaamheden) -Schoon oStraatvegen -Projecten oVergroeningsprojecten De vaste looptijd bedraagt vier jaar, met een optie tot verlengen van maximaal twee keer twee jaar.
Interne identificatiecode: 11765
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1