748803-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen – Groene Corridor, Fietsbrug Anthony Fokkerweg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Groene Corridor, Fietsbrug Anthony Fokkerweg
Beschrijving: De overeenkomst die wordt gesloten met de winnende partij is een bouwteamovereenkomst met als hoofdverplichting het realiseren van een fietsbrug over de Anthony Fokkerweg inclusief het aanpassen van de Anthony Fokkerweg met een nieuwe rijbaanindeling en nieuwe ontsluiting naar coöperatie DELA en Tegenbosch en alle bijkomende werkzaamheden. Na het maken van een uitvoering gereed ontwerp in een bouwteam is er de intentie het ontwerp te realiseren. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting € 9.000.000 . Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze geraamde waarde.
Interne identificatiecode: 694-102
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouwteam Groene Corridor, Fietsbrug Anthony Fokkerweg
Beschrijving: Zie selectiedocument De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting € 9.000.000 . Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze geraamde waarde.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Na het maken van een uitvoering gereed ontwerp in een bouwteam is er de intentie het ontwerp te realiseren.