Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259100 Reparatie en onderhoud van afvalwaterinstallatie
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Vlaardingen
Waarde