749145-2024 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Inkoopondersteuning
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inkoopondersteuning
Beschrijving: Deze aanbestedingsleidraad betreft de Europese openbare aanbesteding voor de levering van inkoopondersteuning op basis van resultaat- of inspanningsverplichting voor Waterschap Rijn en IJssel, hierna te noemen de aanbestedende dienst, met zaaknummer 221018. Het doel van deze aanbesteding is een overeenkomst te sluiten met 3 partijen die in staat zijn het gevraagde te leveren c.q. uit te voeren. Aanbestedende dienst gunt de opdracht aan de inschrijver met de beste prijs kwaliteit verhouding, behoudens beëindiging van deze aanbesteding vóór gunning.
Interne identificatiecode: 221018
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000