749176-2023 - Resultaat
Nederland – Gezondheidszorg en maatschappelijk werk – Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf 'Sociaal Team'
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf 'Sociaal Team'
Beschrijving: Zie "Programma van eisen" €3981124
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Op 15 november 2023 heeft de gemeente Gorinchem een oproep tot mededinging gepubliceerd op TenderNed met betrekking tot deze opdracht. Er heeft zich één (1) deelnemer aangemeld, namelijk het samenwerkingsverband Stichting Jeugdteams/De Sociale Basis. De opdracht wordt gegund aan deze partij.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Sociaal Team
Beschrijving: Opdracht is niet opgedeeld in percelen.
Interne identificatiecode: 1