2. Procedure
Procedure
Titel: Bluslaarzen, Veiligheidsschoenen & Blushandschoenen
Beschrijving: Zie Beschrijvend document Bluslaarzen, Veiligheidsschoenen & Blushandschoenen Zie Beschrijvend document Bluslaarzen, Veiligheidsschoenen & Blushandschoenen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Beschrijvend document Bluslaarzen, Veiligheidsschoenen & Blushandschoenen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
Aanvullende classificatie (cpv): 18424000 Handschoenen, 18830000 Veiligheidsschoeisel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bluslaarzen en veiligheidsschoenen
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 18830000 Veiligheidsschoeisel
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Beschrijvend document Bluslaarzen, Veiligheidsschoenen & Blushandschoenen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Blushandschoenen
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 18424000 Handschoenen