2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding gebruikershardware
Beschrijving: Levering De Inschrijver is in staat een assortiment met aanverwante dienstverlening aan te bieden binnen de volgende productgroepen: • Desktops; • Laptops: o Optioneel: Laptop- en rugtas. • Beeldschermen (gebruikers); • Vergaderbeeldschermen*; • Tablets: o Optioneel: Beschermhoes inclusief toetsenbord. • Smartphones: o Optioneel: Bookcase; o Optioneel: Hoesje; o Optioneel: Acculader; o Optioneel: Earpods. • Dockingstations; • Teams Rooms Hub; • Professionele hardware**; • Overig***. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van gebruikershardware gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van twee (2) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De opdrachtwaarde is indicatief en wordt geraamd op € 3.500.000,00 exclusief btw op basis van een looptijd van vier (4) jaar. Er is een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afname, die niet te kwantificeren is en om die reden wordt de raamovereenkomst gesloten voor een maximale waarde van € 5.250.000,00 exclusief btw. Bij overschrijding van het maximale bedrag eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Let op Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale waarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering De Inschrijver is in staat een assortiment met aanverwante dienstverlening aan te bieden binnen de volgende productgroepen: • Desktops; • Laptops: o Optioneel: Laptop- en rugtas. • Beeldschermen (gebruikers); • Vergaderbeeldschermen*; • Tablets: o Optioneel: Beschermhoes inclusief toetsenbord. • Smartphones: o Optioneel: Bookcase; o Optioneel: Hoesje; o Optioneel: Acculader; o Optioneel: Earpods. • Dockingstations; • Teams Rooms Hub; • Professionele hardware**; • Overig***. Inschrijver dient voor bovengenoemde productgroepen gebruikershardware te leveren, die voldoet aan de minimale configuratie van de bijbehorende productgroep opgenomen in Annex XI Minimale configuratie. Voor de productgroepen desktops, NUC’s, thin clients en laptops dient Inschrijver gebruikershardware aan te bieden van een merk dat wordt genoemd in het leaders kwadrant van Annex XI Gartner Magic Quadrant. Voor de overige productgroepen mag Inschrijver ook merken aanbieden, buiten de merken genoemd in Annex XII Gartner Magic Quadrant. Dienstverlening Ten behoeve van de gebruikershardware in de bovengenoemde productgroepen wenst Aanbestedende dienst -in ieder geval- de volgende optionele dienstverlening bij de Inschrijver af te nemen: Vaste werkplek (desktop en NUC’s) • Windows AutoPilot-registratie: Gebruikershardware wordt vooraf geregistreerd in Autopilot. • Pre-provisioned deployment Windowsapparaten: Registraties en beleid wordt vooraf toegepast, apps worden vooraf geïnstalleerd en device configuraties ingesteld • Uitgepakt leveren: Het uitgepakt in rolcontainer leveren van de gebruikershardware. Mobiele werkplek (laptop) • Windows AutoPilot-registratie: Gebruikershardware wordt vooraf geregistreerd in Autopilot. • Pre-provisioned deployment Windowsapparaten: Registraties en beleid wordt vooraf toegepast, apps worden vooraf geïnstalleerd en device configuraties ingesteld • Uitgepakt leveren: Het uitgepakt in rolcontainer leveren van de gebruikershardware. • Uitgepakt leveren in laptoptas: Het uitgepakt in rolcontainer leveren van de gebruikershardware die is ingepakt in de bijbehorende laptoptas. Mobiele werkplek (tablet en/of smartphone) • Apple Businessmanager: Gebruikershardware wordt vooraf geregistreerd, gekoppeld aan de MDM-server en voorzien van de benodigde encryptie, security policies, remote whipe, backup beheer et cetera. • Knox-registratie: Gebruikershardware wordt vooraf geregistreerd, gekoppeld aan de MDM-server en voorzien van benodigde encryptie, security policies, remote whipe, backup beheer et cetera. • Screenprotector plakken: Mobiele telefoon wordt geleverd met screenprotector en voor leveren voorzien van de screenprotector. • Eerste oplaadcyclus: De gebruikershardware voor levering volledig opgeladen. • Swap-diensten: Bij een defect device een nieuw of vervangend device naar de betreffende medewerker. Ter plekke wordt het device vervangen, indien nodig de simkaart omgezet en de opstartprocedure doorlopen. Het defecte device wordt vervolgens, afhankelijk van het afgesproken servicelevel, gerepareerd en weer opgenomen in de klantvoorraad of geretourneerd aan de gebruiker. Datavernietiging • Datadragers leegmaken conform https://www.informatiebeveiligingsdienst.nl/product/afvoer-ict-middelen; • Datadragers vernietigen conform https://www.informatiebeveiligingsdienst.nl/product/afvoer-ict-middelen; • Datadragers vernietigen op locatie conform https://www.informatiebeveiligingsdienst.nl/product/afvoer-ict-middelen. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van gebruikershardware gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van twee (2) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De opdrachtwaarde is indicatief en wordt geraamd op € 3.500.000,00 exclusief btw op basis van een looptijd van vier (4) jaar. Er is een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afname, die niet te kwantificeren is en om die reden wordt de raamovereenkomst gesloten voor een maximale waarde van € 5.250.000,00 exclusief btw. Bij overschrijding van het maximale bedrag eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Let op Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale waarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.