749216-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Verlenging overeenkomst Bakerware software.
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verlenging overeenkomst Bakerware software.
Beschrijving: HHNK wil de (maatwerk)software van de firma Bakerware voor o.a. het medewerkersportaal en de digitale dienstverlening van HHNK actualiseren. Hiermee kunnen de software ontwikkelingen en continuïteit van het onderhoud geborgd worden. Een nieuwe meerjarige overeenkomst zal hiervoor dienen te worden afgesloten. Hiervoor zal er een offerte worden uitgevraagd en afstemming plaats vinden om een overeenkomst voor het beheer en onderhoud van de Bakerware software af te kunnen sluiten. Zie Beschrijvend document. Geraamde waarde per jaar circa € 50k.
Interne identificatiecode: 23.1001430
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Verlenging overeenkomst software
Beschrijving: Zie beschrijvend document Circa € 50k per jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning