749239-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – 29354 | Realisatie Warmte-Koude Opslag voor de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit te Wageningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 29354 | Realisatie Warmte-Koude Opslag voor de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit te Wageningen
Beschrijving: Het Nederlands Instituut voor Vectoren, Invasieve planten en Plantgezondheid (NIVIP) is een laboratorium en kennisinstituut voor plantgezondheid. Het NIVIP is een onderdeel van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) en is gevestigd op de locatie aan de Geertjesweg 15 te Wageningen. Het gehele complex wordt de komende jaren aangepast en gerealiseerd zodat het weer een toekomstbestendig complex is dat voldoet aan de gewijzigde gebruikseisen en de Routekaart 2.0 van het Rijksvastgoedbedrijf. In een reeks van de diverse aanbestedingen de komende jaren betreft deze aanbesteding voor de realisatie een nieuwe WKO-installatie en bodemenergiecentrale. In het facilitairgebouw dient de bestaande gasverwarmingsinstallatie voor het gehele complex te worden vervangen naar een WKO-installatie. Oppervlakte: Hoofdgebouw en Quarantainelab circa 8.350 m2 bvo Oppervlakte: Tijdelijke huisvesting tijdens renovatie circa 1.500 m2 bvo Zie voor meer informatie paragraaf 2.2 in de Aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase.
Interne identificatiecode: 29354
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1