Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht omvat een optionele verlenging van maximaal drie jaar met periodes van minimaal één (1) kalenderjaar.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land