2. Procedure
Procedure
Titel: 31199925 Groot Onderhoud Noord-Nederland 27-28 Groningen en Friesland
Beschrijving: De scope van deze opdracht omvat met name het rijbaanbreed groot onderhoud van wegen en kunstwerken op de rijkswegen in Noord Nederland. Het betreft onderhoud van verhardingen dan wel vervangen van verhardingen, voertuigkeringen, kunstwerken en werkzaamheden aan geleidewerken. De doelstelling van het groot onderhoud is om de functies (duurzaam) te vervullen. Daarbij dient ook een aantal geluidsschermen vanuit het Meerjaren Programma Geluid (MJPG) gerealiseerd te worden in perceel Friesland. Binnen dit programma worden geluidknelpunten aangepakt bij woningen die vóór 1 juli 1987 zijn gebouwd en waar de geluidbelasting door rijkswegen de wettelijke saneringsdrempel overschrijdt. zie korte omschrijving
Interne identificatiecode: 31199925
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 31209863 Groot Onderhoud Noord-Nederland 27-28 Groningen
Beschrijving: 31209863 Groot Onderhoud Noord-Nederland 27-28 Groningen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optionele scope: kunstwerk De Knobben Friesland Optionele scope: kunstwerk Winkelhoek Groningen Zie aanbestedingsleidraad
Perceel: LOT-0002
Titel: 31209865 Groot Onderhoud Noord-Nederland 27-28 Friesland
Beschrijving: 31209865 Groot Onderhoud Noord-Nederland 27-28 Friesland
Interne identificatiecode: 2