749757-2023 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Gegevensverwerking Rafeling Meerjarenprogrammering Verharding
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gegevensverwerking Rafeling Meerjarenprogrammering Verharding
Beschrijving: Betreft een vrijwillige publicatie van een gegunde opdracht aan TNO. Door deze opdracht wordt een deel van de productiemiddelen voor het inwinnen en verwerken van gegevens voor het bepalen van de mate van rafeling, scheurvorming en vlakheid van de verhardingen op het HWN veiliggesteld. Mede hierdoor kan worden voldaan aan de SLA IV-MJPV. Tevens worden de noodzakelijke producten ontwikkeld en activiteiten ondernomen, teneinde overdracht van kennis en productiemiddelen aan de markt mogelijk te maken. Zie verdere toelichting opdrachtomschrijving in de bijlage. €745.000,-
Interne identificatiecode: 31190201
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Bijlage in de aanbestedingsdocumenten m.b.t. Publicatie Opdracht t.b.v. vrijwillige publicatie van een gegunde opdracht. € 745.000,-
Interne identificatiecode: 1