74981-2024 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Uitvoeren van diensten m.b.t. groenbeheer, onderhoud, natuurbeheer, landschapsherstel en onderhoud 'Extra Muros' (opdracht voorbehouden aan sociale werkplaatsen)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoeren van diensten m.b.t. groenbeheer, onderhoud, natuurbeheer, landschapsherstel en onderhoud 'Extra Muros' (opdracht voorbehouden aan sociale werkplaatsen)
Beschrijving: De opdracht heeft tot doel het uitvoeren van prestaties m.b.t. groenbeheer en -onderhoud, natuurbeheer en landschapsherstel en onderhoud 'Extra Muros' op het grondgebied Lokeren en bij uitbreiding ook op het grondgebied Moerbeke. Dit houdt onder meer in: mechanische onkruidbestrijding, maaien van gras, snoeien van beplantingen, scheren van hagen en massieven, ziekte- en insectenbestrijding, afvoeren van groenafval en zwerfvuil, en andere diverse prestaties. Conform artikel 15 van de wet van 17/06/2016 wordt deze opdracht voorbehouden aan sociale werkplaatsen in de zin van de wetgeving overheidsopdrachten en aan sociale inschakelingsondernemingen. Voor de voorwaarden waaraan de inschrijvers moeten voldoen, wordt verwezen naar artikel 59 van de wet van 26/03/1999. De opdracht wordt afgesloten voor de periode vanaf sluiting contract tot en met 31/12/2024. De mogelijkheid wordt voorzien om, mits gunstige evaluatie door het bestuur, de opdracht 3 maal telkens 1 jaar te verlengen (2025-2026-2027).
Interne identificatiecode: PPP00A-17958/4005/24/eu02
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Uitvoeren van diensten m.b.t. groenbeheer, onderhoud, natuurbeheer, landschapsherstel en onderhoud 'Extra Muros' (opdracht voorbehouden aan sociale werkplaatsen)
Interne identificatiecode: 24/eu02