749818-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Thuishulpdiensten – Hulp aan Huis
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Hulp aan Huis
Beschrijving: Gemeente Tilburg biedt op basis van de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015 inwoners die dat nodig hebben passende ondersteuning bij de huishoudelijke taken die zij niet zelf, of met behulp van hun partner/gezin of sociale netwerk, kunnen uitvoeren. Dit draagt bij aan een inclusieve stad waar iedereen kan meedoen, in elke fase van zijn leven. En waar degene die dat niet of onvoldoende op eigen kracht kan, passende ondersteuning krijgt.  De opdracht die ziet op de uitvoering van Hulp aan huis in de gemeente Tilburg en loopt van 1-1-2021 t/m 31-12-2024, is eerder Europees aanbesteed. Het nu gepubliceerde bedrag betreft een raming van de uitgaven over de gehele looptijd, inclusief indexeringen. De exacte opdrachtwaarde komt overigens tot stand doordat inwoners daadwerkelijk hulp afroepen en kan pas na afloop bepaald worden. Gemeente Tilburg is voornemens extra voorwaarden op te nemen rondom verlenging van de overeenkomst in een addendum bij diezelfde overeenkomst. Dit concept addendum is bij deze publicatie vrijwillige transparantie gepubliceerd. Er is nog geen addendum gesloten met de vanuit de aanbesteding reeds gecontracteerde partijen. De gegevens die zijn opgenomen in deze publicatie zijn voorts gegevens die om technische redenen verplicht moeten worden ingevuld in TenderNed en hebben slechts een indicatief karakter en binden de gemeente Tilburg niet. Wanneer bepaalde velden niet ingevuld worden is het niet mogelijk een aankondiging vrijwillige transparantie te publiceren. Soms zijn ook dummy gegevens ingevuld om überhaupt te kunnen publiceren. Pas na het doorlopen van het onderhandelingstraject met de potentiële opdrachtnemers beslist de gemeente Tilburg om wel of geen addendum aan te gaan. Partijen die vragen hebben over, of bezwaar hebben tegen het voorgenomen traject kunnen zich tot uiterlijk 20 kalenderdagen na publicatie in contact stellen met de aanbesteder. Na het verstrijken van deze termijn hebben partijen het recht verwerkt om tegen het voorgenomen traject in rechte op te komen.
Interne identificatiecode: 2020/430/JP
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98513310 Thuishulpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hulp aan huis
Beschrijving: Gemeente Tilburg biedt op basis van de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015 inwoners die dat nodig hebben passende ondersteuning bij de huishoudelijke taken die zij niet zelf, of met behulp van hun partner/gezin of sociale netwerk, kunnen uitvoeren. Dit draagt bij aan een inclusieve stad waar iedereen kan meedoen, in elke fase van zijn leven. En waar degene die dat niet of onvoldoende op eigen kracht kan, passende ondersteuning krijgt.  De omvang van de opdracht (van 1-1-2021 tm 31-12-2024) De opdracht ziet op de uitvoering van Hulp aan huis in de gemeente Tilburg. Het gepubliceerde bedrag betreft een schatting van de uitgaven over de gehele looptijd. De exacte waarde wordt pas bekend na doorlopen van het voorgenomen onderhandelingstraject. Er is nog geen addendum gesloten met reeds gecontracteerde partijen. De gegevens die zijn opgenomen in deze publicatie zijn gegevens die om technische redenen verplicht moeten worden ingevuld in TenderNed en hebben slechts een indicatief karakter en binden de gemeente Tilburg niet. Wanneer bepaalde velden niet ingevuld worden is het niet mogelijk een aankondiging vrijwillige transparantie te publiceren. Pas na het doorlopen van het onderhandelingstraject met de potentiële opdrachtnemers beslist de gemeente Tilburg om wel of geen addendum aan te gaan. Partijen die vragen hebben over, of bezwaar hebben tegen het voorgenomen traject kunnen zich tot uiterlijk 20 kalenderdagen na publicatie in contact stellen met de aanbesteder. Na het verstrijken van deze termijn hebben partijen het recht verwerkt om tegen het voorgenomen traject in rechte op te komen.
Interne identificatiecode: 1