2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van reagentia voor het meten van de lymfocytensubsets, progenitorcellen, leukemie-en lymfoomimmuunfenotypes en voor de evaluatie van de cellulaire immuunstatus, inclusief het leveren, plaatsen en in dienst stellen van een flowcytometer in bruikleen
Beschrijving: De Aanbestedende Overheid beoogt met deze overheidsopdracht een nflowcytometer in bruikleen waarbij de reagentia worden geleverd voor het analyseren van lymfocytensubsets, het kwantitatief tellen van progenitorcellen, het diagnosticeren van primaire immuundeficiënties en het uitvoeren van immuunmonitoring bij immuundeficiënties, en het uitvoeren van immuunfenotyperingen bij leukemieën en lymfomen zowel bij de diagnostiek als follow-up. Belangrijk hierbij is dat het toestel een CE-IVD markering heeft en meerkleurenanalysen kan uitvoeren van minstens 12 kleuren simultaan. Hierbij is de betrachting te werken volgens strikt gestandaardiseerde protocols, zowel qua toestel set-up als qua reagentia en panels, om een maximale garantie te bieden op kwalitatief vlak en ook de kans op het verwerven van een ISO 15189 accreditatie te maximaliseren. Een snelle snelheid bij de acquisitie en analyse is ook een belangrijk aspect. Het toestel moet gekoppeld kunnen worden aan het LIS.
Interne identificatiecode: PPP0UJ-4831/6890/MPMO/JDS/DDW/D34260198
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MPMO/JDS/DDW/D34260198_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Niet gespecifieerd) Vereiste opties (Niet gespecifieerd)