2. Procedure
Procedure
Titel: Financial Auditor controleleider - cluster CAMC
Beschrijving: Waar ben jij van? Jij bent van getrouwheid en rechtmatigheid. Kloppen de cijfers en zijn deze langs de lijn van wet- en regelgeving juist en volledig tot stand gekomen en gepresenteerd? Dat ga jij toetsen tijdens de procescontroles ten behoeve van de jaarrekening van gemeente Rotterdam.
Interne identificatiecode: 6-D-27460-23 (A)
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000