750028-2023 - Mededinging
België – Elektrische benodigdheden en toebehoren – Raamovereenkomst voor de levering van elektrisch materiaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van elektrisch materiaal
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de rechtstreekse levering van elektrisch materiaal voor de VDAB-opleidingen en de Facility-diensten. Voor meer informatie wordt verwezen naar het bestek.
Interne identificatiecode: 2023/707/INK/CC/EJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31680000 Elektrische benodigdheden en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/707/INK/CC/EJ - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de rechtstreekse levering van elektrisch materiaal voor de VDAB-opleidingen en de Facility-diensten.
Interne identificatiecode: 1