2. Procedure
Procedure
Titel: ROK Expertpool Flexibel Vermogen Netcongestie
Beschrijving: De provincie heeft de intentie om één adviesbureau (of een samenwerking van meerdere bureaus) door middel van een raamovereenkomst te contracteren die de ondersteuningsvragen van gemeenten kan invullen. Door het leveren van capaciteit, kennis en expertise voor onder meer vergunningverlening en juridische ondersteuning bij projecten rond flexibel vermogen wordt een bijdrage geleverd aan het voorkomen van dan wel snel herstellen na een aansluitstop. Deze inzet loopt van 1-1-2027 t/m 31-12-2030.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw, 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen, 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging, 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000