750124-2023 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiliging opvanglocatie Oekraïense vluchtelingen
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging opvanglocatie Oekraïense vluchtelingen
Beschrijving: De Aanbestedende dienst heeft de intentie om beveiligingsdiensten voor de opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen in te kopen. Gemeente Capelle aan den IJssel wil een veilige omgeving bieden voor bewoners, medewerkers en vrijwilligers op de Oekraïense opvanglocatie. Om dit te realiseren wordt er een 24/7 locatiebeveiliging uitgevraagd. Op de locatie dienen 24 uur per dag, 7 dagen per week, drie beveiligers van 7.00 uur tot 19.00 uur en 4 beveiligers van 19.00 uur tot 7.00 uur aanwezig te zijn. Onder locatiebeveiliging wordt verstaan het bewaken van de veiligheid van personen en goederen en het waken tegen verstoring van de orde en rust op het terrein en in het gebouw van de vluchtelingenlocatie. Op de locatie dienen 24 uur per dag, 7 dagen per week, drie beveiligers van 7.00 uur tot 19.00 uur en 4 beveiligers van 19.00 uur tot 7.00 uur aanwezig te zijn. Op dit moment worden ongeveer 250 vluchtelingen opgevangen.
Interne identificatiecode: 2023.044
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbestedingsprocedure die van toepassing is op deze aanbesteding is de procedure voor Sociale en andere specifieke diensten. Het betreft een openbare procedure. Gunning vindt plaats op basis van het gunningscriterium 'economisch meest voordelige inschrijving', die wordt vastgesteld op basis van ‘beste prijs-kwaliteitverhouding’, waarbij naast de prijs ook kwalitatieve aspecten worden beoordeeld.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Beveiliging opvanglocatie Oekraïense vluchtelingen Op de locatie dienen 24 uur per dag, 7 dagen per week, drie beveiligers van 7.00 uur tot 19.00 uur en 4 beveiligers van 19.00 uur tot 7.00 uur aanwezig te zijn. Op dit moment worden ongeveer 250 vluchtelingen opgevangen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.